Články
15.06.2023
SPS Parcel Shop sa mení na balíkovo
  Vážení zákazníci! Dovoľte nám informovať vás o zmene názvu Parcel Shopov.  Od 12.júna 2023 sa všeobecný názov Parcel Shop mení na balíkovo. Pa... čítať celé
02.02.2023
Energetická kríza a naša rodinná predajňa
Milí návštevníci www.tbls.sk (www.thebestlifestyle.sk)! Pravdepodobne nebude pre vás novinkou, že žiaľ aj nás zasiahla energetická kríza. Nasledu... čítať celé
Zobraziť všetky články
  1. Úvod
  2. Recepty
  3. Sladké recepty
  4. Domáce BL musli - Házi GM müzliszelet

Domáce BL musli - Házi GM müzliszelet

Prísady:
150 g Szafi Free zmes na sušienky/ kašu
160g Szafi marhuľový lekvár   (podľa chuti môžeme prisladiť!).  /Marhuľový lekvár môžete nahradiť 120g rastlinného mlieka a sladidlom, alebo 120g pomarančovou, grapefruitovou či mandarinkovou šťavou/.

Príprava müsli:
Suroviny zmiešame a necháme stáť 5 min. Olejovým sprejom postriekame papier na pečenie a zmes nanesieme mokrou lyžicou. Upravíme do tvaru kvádra. Nožom narežeme zmes na 10 častí. Ak požadujeme chrumkavú kôrku, nastriekajme povrch olejom. Pečieme pri 180°C 40 minút, následne v mieste zárezu s nožom nalámeme müsli. 
Príprava sušienok: zmiešanú zmes nanesieme lyžičkou v 10 kôpkach na olejom postriekaný papier na pečenie, následne kôpky mokrou lyžičkou jemne rozotrieme a pečieme pri 180°C  40 min. Pred pečením môžete sušienky nastriekať olejom ak chcete mať chrumkavý povrch.
Konzumujte vychladnuté (takto dosiahnete dokonalú konzistenciu, vychladnuté viac vytvrdnú). Skladujeme v papierovom vrecku pri izbovej teplote! Náš tip: pridajte hrsť mletých orechov, prípadne ich môžete máčať v roztavenej čokoláde. Môžete konzumovať aj s jogurtom, použite aj sušené ovocia, semiačka, kúsky čokolády, čerstvé ovocie.

Páčil sa vám článok? Zdieľajte ho s priateľmi

THEBESTLIFESTYLE.SK © 2017 - 2023 VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk