Články
16.10.2019
SPS kuriérska spoločnosť: sezónny poplatok vo výške 1 eura
Najväčší nápor na kuriérske služby je v predvianočnom období, kedy zažívajú nápor aj internetové obchody. Vedeli ste, že práve vtedy spracovávajú o 40... čítať celé
13.08.2017
Kto je Szafi? Aké výrobky sú Szafi Free a Reform?
Keďže na Slovensku značka Safi je ešte menej známa, dovoľte nám, aby sme Vám predstavili naše produkty a človeka, ktorí mnoho rokov pracoval na tom, a... čítať celé
19.03.2018
Produkty roka - Szafi výrobky
Szafi Burján po získaní titulu Glamour of the Year – Podnikateľka roka, hneď sa stala bohatšou o ďalšie uznanie. 18 výrobkov z radu Szafi Free dostali... čítať celé
Zobraziť všetky články
 1. Úvod
 2. Ionizátory vody aQuator
 3. Ionizátor vody aQuator silver

Ionizátor vody aQuator silver

Ionizátor vody aQuator silver s elektródami na výrobu alkalickej, acidickej a striebornej vody. Ionizátor vody aQuator silver predstavuje domáci ioniz... celý popis
Dostupnosť
Na objednávku
Cena bez DPH
324,92 EUR
389,90 EUR
ks
Číslo produktu:1042
Strážiť cenu / dostupnosť
Podobné produkty
 • Novinka
Ionizátor vody aQuator mini silver
279,90 EUR
233,25 EUR bez DPH
279,90 EUR
233,25 EUR bez DPH
Na objednávku
ks
 • Novinka
Ionizátor vody aQuator classic
369,90 EUR
308,25 EUR bez DPH
369,90 EUR
308,25 EUR bez DPH
Na objednávku
ks
 • Novinka
Ionizátor vody aQuator mini classic
249,90 EUR
208,25 EUR bez DPH
249,90 EUR
208,25 EUR bez DPH
Na objednávku
ks
 • Kompletné špecifikácie
 • Ionizátor vody aQuator silver
  Ionizátor vody aQuator silver
  Na objednávku
  389,90 EUR
  324,92 EUR bez DPH
 • ks
Kompletné špecifikácie

Ionizátor vody aQuator silver s elektródami na výrobu alkalickej, acidickej a striebornej vody.

Ionizátor vody aQuator silver predstavuje domáci ionizátor vody s plochými elektródami, ktorý má unikátnu funkciu striebrenia vody. Zariadenie je patentované a certifikované na použitie pre pitné vody. Produkuje alkalickú/zásaditú vodu v objeme 2,7 litra a acidickú/kyslú vodu s objemom 0,3 litra. Pripojením striebornej elektródy ionizátor dokáže vyrobiť až 3 litre striebornej vody. Pokiaľ by vám viac vyhovoval menší objem, pozrite si  zmenšenú verziu produktu Ionizátor vody aQuator mini silver.


 

Zdravá voda z ionizátorov:

Rýchla doba so sebou priniesla mnoho faktorov, ktoré výrazne vplývajú na kvalitu vášho života. Nesprávne stravovanie a stres spôsobujú vznik kyslého odpadu v tele a ten sa následne ukladá vo vašom tele. To vedie k nedostatku energie a oslabeniu imunitného systému. Pitím ionizovanej vody sa kyseliny zneutralizujú a telo môže na základe to využiť túto vodu na udržianie správnej rovnováhy (pH) v tele. Tento proces sa neodborne nazýva aj detoxikácia.


 

Prečo je strieborná voda taká zdravá?

Pozitívne účinky striebra rozpusteného vo vode objavil v roku 1893 švajčiarsky biológ C. Nägeli a neskôr ich potvrdili výskumy ruského akademika L. Kulského, ktorý dospel k záveru, že ióny striebra vo vode majú schopnosť zabíjať patogénne mikroorganizmy. Baktericídny účinok striebra však nemá vplyv na črevnú mikroflóru, čo znamená, že je bezpečné pre vnútorné použitie. Vďaka svojim vlastnostiam sa nazýva aj prírodným antibiotikom - má vplyv na viac ako 650 druhov mikroorganizmov (zatiaľ čo bežné antibiotiká len 5 až 10).

Strieborná voda sa vytvorí procesom elektrolýzy v ionizátoroch vody, v ktorých je nainštalovaná strieborná elektróda. Pomáha aj pri liečbe chrípky, angíny, alergiách, zápaloch, reume  a iných ochoreniach.


 

Popis zariadenia:

Ionizátor vody aQuator silver sa skladá zo spodného zásobníku, odnímateľnej nádoby s filtrom a krytu prístroja s ovládacou jednotkou. Montáž aj obsluha zariadenia podľa priloženého návodu je jednoduchá a zvládne ju každý.


 

Ďalšie príslušenstvo:

Okrem hlavnej nádoby, vyberateľnej nádoby a krytu s riadiacou jednotkou nájdeme v balení striebornú elektródu, dva kusy membrán a odkladaciu podložku na kryt.


 

Postup pri výrobe ionizovanej a striebornej vody:

Do ionizátora vložíme vyberateľnú nádobu s filtrom. Po naplnení vnútorných nádob vodou, vložíme tmavú alebo svetlú elektródu podľa toho akú pH vody chceme dosiahnuť. Prístroj zapneme tlačidlom ON, pomocou tlačidiel < > si zvolíme čas ionizácie a proces ionizácie spustíme tlačidlom START. Ionizačný proces sa ukončí zaznením zvukového signálu a zobrazením 00 na displeji. Takto získame alkalickú a acidickú vodu.

Proces výroby striebornej vody je mierne odlišný. Pred začatím výroby striebornej vody je dôležité vybrať vyberateľnú nádobu, ktorá sa pri výrobe striebornej vody nepoužíva. V ďalšom kroku pripojíme striebornú elektródu, na displeji sa zobrazí S, tlačidlami < > si zvolíme dobu striebrenia a spustíme proces. Ionizátor aQuator umožňuje tiež zapnúť Tichý režim stlačením oboch tlačidiel < > po dobu 3 sekúnd.


 

Vyberte si objem, ktorý vám vyhovuje:

V ponuke máme na výber aj menšiu verziu produktu aQuator mini silver s objemom 1,5 litra, ktorý má o polovicu menší objem ako ionizátor aQuator silver.


 

Tovar zaradený v kategóriách
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk
Spracovanie osobných údajov môžete ovplyvniť úpravou svojich preferencií ochrany súkromia.