Články
15.06.2023
SPS Parcel Shop sa mení na balíkovo
  Vážení zákazníci! Dovoľte nám informovať vás o zmene názvu Parcel Shopov.  Od 12.júna 2023 sa všeobecný názov Parcel Shop mení na balíkovo. Pa... čítať celé
02.02.2023
Energetická kríza a naša rodinná predajňa
Milí návštevníci www.tbls.sk (www.thebestlifestyle.sk)! Pravdepodobne nebude pre vás novinkou, že žiaľ aj nás zasiahla energetická kríza. Nasledu... čítať celé
Zobraziť všetky články
  1. Úvod
  2. Články
  3. Energetická kríza a naša rodinná predajňa
Energetická kríza a naša rodinná predajňa
02.02.2023

Milí návštevníci www.tbls.sk (www.thebestlifestyle.sk)!

Pravdepodobne nebude pre vás novinkou, že žiaľ aj nás zasiahla energetická kríza. Nasledujúce mesiace budú pre nás rozhodujúce, či pokračujeme ďalej, alebo budeme nútení po 12 rokoch fungovania zatvoriť našu predajňu. 

Sme rodinná predajňa, ktorej záleží na zdraví ľudí, práve preto sa snažíme čo najviac Vám pomôcť, a to nielen s distribúciou a predajom kvalitných potravín, ale aj poskytovaním zdravých receptov a tipov. Boli by sme radi, ak by ste našu snahu ocenili kupovaním surovín od nás, ak sa inšpirujete z našej webstránky.

Ďalšia citlivá vec: ceny produktov. Chápeme, aj Vám rozumieme, ak sa sťažujete nad zdražením výrobkov, ALE, aby ste vedeli, o tom nerozhodujeme len a len my, ale výrobca jednotlivých produktov a je to reťazová reakcia, zdráži výrobca, dodávateľ, maloobchodník a na pultoch je hneď výrobok drahší o eurá. Chceme, aby ste vedeli, že veľa krát ceny neurčujeme podľa odporúčania, ale podľa seba a zatvoríme si jedno oko, aby sme Vám vyšli v ústrety.

Sme malá rodinná firma pôsobiaca viac, ako 12 rokov, kto k nám príde, dostane okrem nadštandardných výrobkov aj naše rady, skúsenosti, pochopenie a ľudskosť.

Ďakujeme za porozumenie! 😊❤️

Attila, Tündi, Ármin a Jázmin 

 

family_Toth

 

THEBESTLIFESTYLE.SK © 2017 - 2023 VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk