1. Úvod
  2. Články
  3. Produkty roka - Szafi výrobky
Produkty roka - Szafi výrobky
19.03.2018

Szafi Burján po získaní titulu Glamour of the Year – Podnikateľka roka, hneď sa stala bohatšou o ďalšie uznanie. 18 výrobkov z radu Szafi Free dostali ocenenie Product of the Year ( produkty roka) v kategórií bezlepkových výrobkov – podľa overeného výskumu pomocou 2000 spotrebiteľov.

Čo treba vedieť o výrobkoch Szafi Free?

Táto rada produktov neobsahuje (ako ani jedlá pripravené z nich) :
- lepok
- vajcia
- mlieko a mliečne výrobky
- sóju
- droždie
- pridaný cukor

Okrem toho sú nízkotučné, alebo so sníženým obsahom tuku. Konzumovať ich môžu aj ľudia, ktorí kvôli akýmkoľvek dôvodom sa vyhýbajú kukurice a zemiakov.

Výrobky sú jedinečné, pripravujú sa pod veľmi prísnym dozorom v zaručene bezlepkovom a vegan závode, práve preto je obrovský záujem o ich distribúciu po celom svete.

V čom sa skrýva úspešnosť výrobkov?

Predtým, než sa dostali na trh (pred rokom a pol), výrobky boli dôkladne testované viac ako rok. Je dôležité vedieť, že múčne zmesi z radu Szafi Free majú základ z prosovej a pohánkovej múky, ktoré sú síce bezlepkové, ale počas žatvy a spracovania sú ohrozené kontamináciou lepku. Tento fakt neuveriteľne sťaží prácu, preto bolo potrebné uviesť také potravinovo-bezpečnostné procesy, vďaka ktorých nie je žiadne riziko – tie sú ale veľmi drahé. V tomto roku je naplánovaných 1250 labaratórnych testov.

Úspešnost brandu je aj v tom, že sami vyrábajú produkty vo vlastnom závode, takže presne vedia, čo sa deje pri výrobe. Jej manžel, Zsombor je zodpovedný za kvalitu a bezpečnosť.

Okrem toho, že Szafi je vlastníkom – konateľom firmy, tiež pracuje aj na vývoji produktov. Keďže má viac potravinových alergií, sama nemôže konzumovať lepok, mliečne výrobky, vajcia, sóju. Pritom jej záleží aj na výzore, takže si vždy musí dávať obrovský pozor na to, žo zje. “Vďaka” tomu sa narodila značka Szafi Free, pretože na trhu doteraz neexistovali múčne zmesi, ktoré by boli konzumovateľné pre potravinových alergikov aj bez toho, aby z nich pribrali. Ostatné podobné výrobky iných firiem obsahujú aj kukuričný- zemiakový škrob, ryžu, alebo je potrebné k nim pridať ohromné množstvo oleja či tuku. Tým pádom pre ľudí, ktorí si dávajú pozor na svoje línie, sú nevhodné.

Szafi svoje zmesi najprv vyrábala iba pre vlastnú konzumáciu, aby videla, aký má vplyv na jej telo. Na trh sa dostali až po jej dlhom testovaní (pri niektorých výrobkoch to bol aj rok!)

Jej obľúbenými a najviac použiteľnými zmesmi sú ovsené pudingy, zmes na lángoše – z ktorej vie pripraviť nespočetné množstvo pečív, a Expres múčna zmes – z ktorej robieva hlavne pizzu a kakaové slimáky.

Stále sa pracuje na vývoji ďalších výrobkov, ale keďže je čoraž väčší záujem o produkty, na trh sa bohužial dostanú pomalšie, ako je plánované. V blízkej budúcnosti ale určite bude dostupný Szafi Free proteínový prášok – ktorý sa bude skladať z veľmi ľahko stráviteľných ingrediencií, vhodných aj pre potravinových alergikov. Szafi už viac ako 2roky testuje tento produkt!

THEBESTLIFESTYLE.SK © 2017 - 2022 VŠETKY PRÁVA VYHRADENÉ
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk